FotoEpoki

12 najpiękniejszych kont na Instagramie – lato 2016

Czyje wirtualne albumy ze zdjęciami odkryłam tego lata? Czyimi zdjęciami potajemnie się zachwycam? Dziś zestawienie moich ulubionych kont na Instagramie – zobaczycie tu fotografie, obok których ciężko przejść obojętnie! 

 

1) The Kuu Mom – KLIK! – za  kadry, które w ostatnich miesiącach inspirowały także nas – trochę podobnych, równie magicznych zdjęć ciążowych udało nam się z Kasią zrobić. Całe lato podsyłałyśmy sobie te prześliczne zdjęcia z brzuszkami – każde inne, wszystkie z klimatem!

thekuumom

2) Jest Rudo – KLIK! – przepiękny profil Natalii Sławek – owszem, żyjemy w czasach, w których każdy może być fotografem, ale nie każdy ma takie wyczucie estetyki i piękna, jak ona – uwielbiam ten minimalizm oraz kolory!

jestrudo

3) Mamala_Leo – KLIK! –  
odkrycie tego lata – tutaj, oprócz atrakcyjnego wyglądu, konto Insta zachwyca czymś jeszcze – świetnie uchwyconą relacją małego chłopca i pociesznego psiaka – jak dla mnie połączenie idealne!

mamala leo

4) Baba za klawiaturą – KLIK! – trafiłam tu chyba po hashtagu #pinczerek i z wiadomych względów, wsiąkłam – piękne kolory, zero pstrokacizny i na deser, jak ta wisienka na torcie, pojawiający się od czasu do czasu mały, podpalany pinczerek – miodzio!

baba za klawiatura

5) Mom to baby M – KLIK! – kolejne z parentingowych odkryć tych wakacji – konto młodej mamy i jej przesłodkiej córeczki – co chwila podsyłamy sobie z Kasią zdjęcia z tego Instagrama, roztkliwiając się pucołowatością tej małej azjatyckiej dziewczynki. A te jej liczne miszelinki! <3

growingupbaby

6) Instagram Fashionelki – KLIK! – jak to powiedziała kiedyś moja mama – są blogerzy, których podglądasz, bo po prostu im zazdrościsz fajnego życia – i chyba tak właśnie mam z Fashionelką – Eliza ma dom z basenem, stale podróżuje po świecie i w dodatku z tą jej dobrą energią i ciepłem nie da się jej nie lubić. Pozytywna zazdrość!

fashionelka

7) Nebule – KLIK! – to konto z dziećmi, ale bez cukierkowatych filtrów i słodkości – u Ani rządzą kolory ziemi, co bardzo mi się podoba – także, jeśli chodzi o modę dziecięcą. Jak to raz powiedziała właścicielka tego konta: „kiedyś za punkt honoru obrałam sobie, aby w wyprawce mojej córki nie było ani grama różu”. Tu na zdjęciach już róż się pojawił, ale za to jakiś taki chłodny i stonowany;)

nebule

8) Candy Company – KLIK! – konto ze słodkimi wypiekami Tereski to tak naprawdę chyba tylko dodatek do niesamowitego bloga, który wygrał tegoroczną edycję Onet Blog Roku w kategorii Kulinarne – wystarczy wejść na candycompany.pl, by zakochać się w jej artystycznych wypiekach.

candycompany

9) Zielony Koperek – KLIK! – 
to chyba moje ulubione konto w kategorii „podróżnicze i kulinarne” ;) Idealne połączenie kadrów z polskich gór, opuszczonych chat pamiętających dawne czasy i scenek z różnych miast. Brawo Sylwia!

zielony koperek

10) Anabel DFlux – KLIK! – to konto na Insta spokojnie mogłoby się znaleźć na pierwszym miejscu zestawienia – ma w sobie wszystko, co uwielbiam – mroczne gotyckie klimaty, artystów grających ciężką muzykę, kadry z koncertów i niesamowite portrety zwierząt.

anabeldflux

11) Flowmum – KLIK! – 
ona jedna i ich czterech – czyli mama, tata i trzej urwisowaci synowie. Lubię Flowmummy za jej dystans do świata i przebojowość – te cechy fajnie widać na ich codziennych instagramowych kadrach.

flowmummy

12) BEST PREGNANCY PHOTOS – KLIK! –  
wisienka na torcie – przynajmniej dla mnie, póki jeszcze z takim zainteresowaniem oglądam zdjęcia ciążowe innych kobiet. Na tym koncie znajdziemy mamy grube i chude, wysokie i niskie, o różnych kolorach skóry, w różnym wieku – wszystkie je łączy macierzyństwo. Naprawdę miło patrzeć na te magiczne brzuszkowe kadry!

bestpregnancyphotos

Zdjęcia pochodzą z kont Insta wspomnianych osób.

1