Taki Lajf!

Ależ ta Blogowigilia była nuudna ;) [FOTORELACJA]

„Możesz wstawić te zdjęcia na blogu, ale pod warunkiem, że w kolejności, w jakiej ci je wysłałam” – napisała Kasia… Czy na Blogowigilii na Stadionie Narodowym wiało nudą? Sprawdźcie sami;) 

Spotkać na żywo uśmiechnięte twarze z internetu, z blogów, które znasz i lubisz – bezcenne. Przybić piąteczki z dziewczynami, które kilka miesięcy temu poznałaś w sieci – niesamowite. Wszyscy już pisali, jak ta Blogowigilia była wspaniała itp., ja tylko dodam, że najpyszniejszy był sernik na karmelowym spodzie, pigwówka serwowana przez prawdziwe Miss Polski (potwierdzone info) i panowie w spódnicach;) Cały klimat tej imprezy oddają zdjęcia.

Ps. Ja też, tak jak Wy zmykam już na świąteczne gotowanie, ostatnie pakowanie prezentów i porządki:) Bo zbliża się piękny czas poświęcony temu, co najważniejsze – rodzinie – moim młodszym braciom łysym pakerom, mamie, tacie, przebojowym dziadkom widywanym raz na pół roku, ukochanemu facetowi i oczywiście pani Guci… Na blogu spotkamy się więc drugiego dnia świąt, z fajną tematyczną niespodzianką. Bo po moich bliskich to Wy jesteście dla mnie kochaną Rodzinką! Niech te święta będą dla Was najpiękniejsze!

Relacja z Blogowigilii poniżej!:* fot. Pikolina

1 (Kopiowanie)

2 (Kopiowanie)

3 (Kopiowanie) 4 (Kopiowanie)

 

7 (Kopiowanie)

7_1 (Kopiowanie)

8 (Kopiowanie)

9 (Kopiowanie)

10 (Kopiowanie)

11 (Kopiowanie)

12 (Kopiowanie)

13 (Kopiowanie)

15 (Kopiowanie)

16 (Kopiowanie)

17 (Kopiowanie)

18 (Kopiowanie)

 

 

21 (Kopiowanie)

21_1 (Kopiowanie)

 

23 (Kopiowanie)

24 (Kopiowanie)

24_1 (Kopiowanie)