Taki Lajf!

Gang Świeżaków znaleziony w Chinach!

gang świeżaków

BREAKING NEWS!!! Popularne Świeżaki, czyli pluszaki w kształcie warzyw i owoców, które można zdobyć w Biedronce, znaleziono ostatnio na aukcji Aliexpress! Największy sklep internetowy Świata oferuje popularne pluszaki za jedyne 6,45 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 23 zł. Bez dodatkowych zakupów, zbierania naklejek i kart Biedronka!

gang świeżaków

Jakim cudem Borówka Basia i Rzodkiewka Żaneta zdobyły światowe rynki, tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne: mają Babki łeb do biznesu i są mistrzami marketingu. Redakcja Żudit próbuje ustalić, czy znalezione na wschodnich aukcjach Świeżaki to oryginały czy jedynie tanie chińskie podróbki. A może to rodowite Azjatki, sprowadzone do Polski w celach zarobkowych. Nie mamy jeszcze dowodów na potwierdzenie żadnej z tych tez. Intuicja podpowiada nam, że skoro większość polskich produktów – jak się głębiej doszukiwać – jest „Made in China”…to pewnie i tym razem jest nieinaczej ;)

http://bit.ly/2fe4ul2  <—– link do aukcji, gdyby komuś brakowało do kolekcji Kalafiora Krzysia, a Biedronka była już zamknięta :)